توصیه ی کمونیست ها : قمه بزنید

کسى که با مسائل کشور شوروى سابق و این بخشى که شیعه‏نشین است -جمهورى آذربایجان- آشنا بود، مى‏گفت: آن وقتى که کمونیستها بر منطقه‌ی آذربایجان شوروى سابق مسلط شدند، همه‌ی آثار اسلامى را از آن‏جا محو کردند؛ مثلاً مساجد را به انبار تبدیل کردند؛ سالنهاى دینى و حسینیه‏ها را به چیزهاى دیگرى تبدیل کردند و هیچ نشانه‌ایى از اسلام و دین و تشیع باقى نگذاشتند؛ فقط یک چیز را اجازه دادند و آن «قمه زدن» بود!

دستورالعمل رؤساى کمونیستى به زیردستان خودشان این بود که مسلمانان حق ندارند نماز بخوانند؛ نماز جماعت برگزار کنند؛ قرآن بخوانند؛ عزادارى کنند؛ هیچکار دینى نباید بکنند؛ اما اجازه دارند که قمه بزنند! چرا؟ چون خود قمه زدن، براى آنها یک وسیله‌ی تبلیغ بر ضد دین و بر ضد تشیع بود! بنابراین، گاهى دشمن از بعضى چیزها این‏گونه علیه دین استفاده می‌کند. هرجا خرافات به میان بیاید، دینِ خالص بدنام خواهد شد.

/ 2 نظر / 24 بازدید
خیبرشکن

سلام من کامنت رو پاک نکردم اما خب دلایلی بود که خصوصی شد الان هم خب با اون کامنت ما مجبور شدیم که عمومی کنیم یا علی

علی مختار

پسر خوب من از ایت الله سیستانی پرسیدم و فرمودند که هیچ مشکلی نداره و برای امات حسین سر خودتونو هم بدید بس نیست!اینقدر به عزای امام حسین گیر ندید مگه من و شما در چه حدی هستیم که بخایم درمقابل عزاداران امام وایستیم؟همه کافران از قمه زنی و حکم جهاد ما میترسند و دارن همونو ازمون میگیرند همونطور که لباس رزم اعراب رو گرفتند!همونطور که دارند قمه رو میگیرند...چادر رو گرفتند...غیرت رو گرفتند...تک تک امامارو گرفتن...دیگه بس نیست؟